БОРЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

 

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 


13 лютого 2019 року                                                                                             № 8

 

 

Про укладення договору про пайову участь

у створенні і розвитку інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури м. Борщева з Чугайовською Т.Б.

 

       Розглянувши заяву жительки м. Борщева Чугайовської Тетяни Богданівни  від 11.01.2019 про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, керуючись рішенням Борщівської міської ради від 24.07.2014 №1157 «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок пайової участі (внесків) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Борщева», відповідно до ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради,

 

ВИРІШИВ:

 

       1. Укласти договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та  соціальної інфраструктури м. Борщева по об’єкту будівництва «Реконструкція нежитлового приміщення під магазин непродовольчих товарів по вул. Січових Стрільців, 28 у м. Борщів Тернопільської області» з Чугайовською Тетяною Богданівною.

        2. Встановити розмір пайового внеску 3 (три) відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування.

        3. Відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради (Міська І.В.) підготувати договір про пайову участь з Чугайовською Т.Б.

        4. Відділу бухгалтерського обліку, звітності виконавчого комітету міської ради підготувати розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Прокопишина Б.М.

 

Міський голова                                                              І. КОБИЛЯНСЬКИЙ

 

В. Войтухів

В. Калуцький

Б. Прокопишин

О. Малинник

Л. Ткаченко

І. Міська