БОРЩІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

 

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 


13 лютого 2019 року                                                                                             № 6

 

 

Про укладення договору про пайову участь

у створенні і розвитку інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури м. Борщева з Прокопишиним Б.М.

 

       Розглянувши заяву жителя м. Борщева Прокопишина Богдана Миколайовича  від 18.01.2019 про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, керуючись рішенням Борщівської міської ради від 24.07.2014 №1157 «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок пайової участі (внесків) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Борщева», відповідно до ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради,

 

ВИРІШИВ:

 

       1. Укласти договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та  соціальної інфраструктури м. Борщева по об’єкту будівництва «Громадський будинок нежитлове приміщення магазину продпромтоварів по вул. С.Петлюри,  в м. Борщів Тернопільської області» з Прокопишиним Богданом Миколайовичем.

        2. Встановити розмір пайового внеску 3 (три) відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування.

        3. Відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міської ради (Міська І.В.) підготувати договір про пайову участь з Прокопишиним Б.М.

        4. Відділу бухгалтерського обліку, звітності виконавчого комітету міської ради підготувати розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів О. Малинника.

 

Міський голова                                                              І. КОБИЛЯНСЬКИЙ