Меню Закрити

Депутатський корпус

Прізвище, ім’я, по батькові

Політична партія

1

Гладиборода Володимир Орестович

ВО «Батьківщина»

2

Паньков Віктор Аренійович

ВО «Батьківщина»

3

Чопик Володимир Ігорович

ВО «Батьківщина»

4

Сельський Роман Омелянович

ВО «Батьківщина»

5

Ковбель Галина Володимирівна

ВО «Батьківщина»

6

Ратушняк Андрій Мирославович

ТОПП «За майбутнє»

7

Кубишин Тарас Ігорович

ТОПП «За майбутнє»

8

Пацкань Роман Степанович

ТОПП «За майбутнє»

9

Крочак Олег Любомирович

ТОПП «За майбутнє»

10

Кобилянська Оксана Дмитрівна

ТОПП «За майбутнє»

11

Мізинчук Іван Іванович

ВО «Свобода»

12

Данилевич Андрій Володимирович

ВО «Свобода»

13

Тимчук Олег Степанович

ВО «Свобода»

14

Саламаха Микола Федорович

ВО «Свобода»

15

Морозко Любов Ярославівна

ТОПП «Європейська Солідарність»

16

Соррентіно Світлана Вікторівна

ТОПП «Європейська Солідарність»

17

Степовий Олександр Сергійович

ТОПП «Європейська Солідарність»

18

Петровський Володимир Ярославович

ТОПП «Європейська Солідарність»

19

Задвірний Ігор Іванович

ПП «Слуга народу»

20

Домітрак Роман Михайлович

ПП «Слуга народу»

21

Саманчук Олена Олексіївна

ПП «Слуга народу»

22

Микитейчук Микола Миколайович

ПП «Слуга народу»

23

Ромашенко Валерій Степанович

ТОПП «Сила людей»

24

Голубець Віктор Антонович

ТОПП «Сила людей»

25

Лань Інна Володимирівна

ТОПП «Сила людей»

26

Галяс Мирослава Василівна

ТОПП «Сила людей»

СХЕМА
закріплення депутатів Борщівської міської ради за виборчими округами

м. Борщів

  1. Галяс Мирослава Василівна
  2. Голубець Віктор Антонович
  3. Данилевич Андрій Володимирович
  4. Домітрак Роман Михайлович
  5. Микитейчук Микола Миколайович
  6. Пацкань Роман Степанович
  7. Ратушняк Андрій Мирославович
  8. Саламаха Микола Федорович
  9. Степовий Олександр Сергійович
  10. Чопик Володимир Ігорович

с.Мушкатівка, с.Слобідка-Мушкатівська, с.Цигани, с.Озеряни, с.Пилатківці, с.Жилинці, с.Грабівці, с.Констанція, с.Глибочок, с.Ланівці,с.Козаччина, с.Тулин, с.Верхняквці, с.Висічка

  1. Гладиборода Володимир Орестович
  2. Кубишин Тарас Ігорович
  3. Лань Інна Володимирівна
  4. Мізинчук Іван Іванович
  5. Паньков Віктор Арсентійович
  6. Саманчук Олена Олексіївна
  7. Сельський Роман Омелянович
  8. Соррентіно Світлана Вікторівна

с.Пищатинці, с.Стрілківці, с.Королівка, с.Шупарка, с Худіївці, с.Сков’ятин, с.Шишківці, с.Бабинці, с.Кривче, с.Сапогів, с.Вовківці

  1. Задвірний Ігор Іванович
  2. Кобилянська Оксана Дмитрівна
  3. Ковбель Галина Володимирівна
  4. Крочак Олег Любомирович
  5. Морозко Люба Ярославівна
  6. Петровський Володимир Ярославович
  7. Ромашенко Валерій Степанович
  8. Тимчук Олег Степанович
Scroll Up