Меню Закрити

Відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови 11 червня 2021 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань Борщівської міської ради, за адресою: м.Борщів, вул. Шевченка, 20 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

 1. Про схвалення проєкту місцевої Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Борщівської  міської територіальної громади на 2021–2023 рр.
 2. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження змін до Програми  розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в  Борщівській міській   територіальній  громаді  «Здоров’я молоді – майбутнє нації» на 2018-2022 роки».
 3. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів Борщівської міської територіальної громади».
 4. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу з балансу Борщівської міської  ради у господарське відання Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради основних засобів, інших необоротних матеріальних  активів та матеріальних цінностей».
 5. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу з балансу Борщівської міської ради у господарське відання Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради нежитлове приміщення по вул. Г.Мазепи,1а в м. Борщеві».
 6. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу з балансу Борщівської міської ради у господарське відання Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та матеріальних цінностей».
 7. Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про передачу з балансу Борщівської  міської ради у господарське відання відділу освіти, молоді та спорту Борщівської міської ради, сектору культури та туризму Борщівської міської ради, відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту міської ради майна, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та матеріальних цінностей».
 8. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Борщівської міської ради від 30 липня   2019 року № 1490 «Про затвердження Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді».
 9. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про включення до Переліку першого типу частини нежитлового приміщення першого поверху у будівлі по вул. Шевченка, 20А у м. Борщеві».
 10. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про зміну найменування КП “Архів інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна»та затвердження нової редакції статуту».
 11. Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Борщівської міської територіальної громади».
 12. Про схвалення проєктів рішень Борщівської міської ради.
 13. Про схвалення проєктів рішень Борщівської міської ради.
 14. Про затвердження розпорядження міського голови про використання матеріального резерву.
 15. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 09.10.2020 року «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Борщівської територіальної громади на 2020-2022 роки»»
 16. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження положення про Сектор культури та туризму Борщівської міської ради в новій редакції».
 17. Про стан бібліотечного обслуговування на території громади.
 18. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2021 рік.
 19. Про встановлення  дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки на вулицях м. Борщева
 20. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню в с. Кривче.
 21. Про затвердження розпорядження міського голови від 04.06.2021 №237.
 22. Про затвердження розпорядження Борщівського міського голови від 28.05.2021р. № 225.
 23. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень  по вул. С.Бандери, 108 в м. Борщеві.
 24. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у селі Стрілківці.
 25. Про встановлення пріоритету ФОП Грушковській Т.С. на розміщення зовнішньої реклами (штендеру) по вул. Г.Мазепи м. Борщеві.
 26. Про встановлення пріоритету ФОП Томкевич С.А. на розміщення зовнішньої реклами(штендеру) по вул. Шевченка в м. Борщеві.
 27. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню по вул. Кривоноса в м. Борщеві.
 28. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню по вул. Базарна в м. Борщеві.
 29. Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю ТИМЧУКУ О.С.  на здійснення виносної торгівлі.
 30. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку у місті Борщеві.
 31. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань та статутів територіальних громад, які надаються через  Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради. 
Поділитися:

Схожі новини

Scroll Up