Меню Закрити

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Інформуємо, що 2148 жителям населених пунктів Борщівської міської територіальної громади здійснено автоматичний перерахунок житлових субсидій. Для своєчасного призначення житлових субсидій на наступний період жителям необхідно надати в Відділ соціального забезпечення № 1 м. Борщів управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб станом на 01.05.2021 року.

​Отже, рекомендуємо отримувачам житлових субсидій з сільських населених пунктів громади звертатись до старостів старостинських округів щодо уточнення наявності Вашого прізвища в списках та для отримання, у разі потреби за пред’явленням будинкової книжки, довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.​Жителям міста Борщева рекомендуємо звернутись за телефонами 0985062599, 0969074788 для перевірки наявності прізвища у списку осіб, котрим здійснено автоматичний перерахунок житлових субсидій або до відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту міської ради (м. Борщів, вул. Грушевського, 5, другий поверх приміщення відділу освіти міської ради).​

У разі наявності Вашого прізвища в списку отримувачів субсидій, жителям міста Борщева необхідно звернутись у ЦНАП Борщівської міської ради (м. Борщів, вул. Т. Шевченка, 20 А (адміністративне приміщення) та за пред’явленням будинкової книжки отримати довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Поділитися:
Scroll Up