Меню Закрити

Відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до розпорядження міського голови від 29 березня 2021 року № 126 о 10 год. 00 хв. в залі засідань Борщівської міської ради, за адресою: м.Борщів, вул. Шевченка, 20 А відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Борщівської міської ради.

На розгляд засідання винесено наступні питання :

1) Про утворення комісії з питань захисту прав дитини.
2) Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про затвердження змін до Програми розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в Борщівській міській територіальній громаді «Здоров’я молоді – майбутнє нації» на 2018-2022 роки».
3) Про звільнення від батьківської плати в закладах дошкільної освіти громадян територіальної громади міста Борщева.
4) Про схвалення проекту рішення Борщівської міської ради «Про ліквідацію Комунальної організації (установи, закладу) «Борщівська публічна бібліотека» та затвердження ліквідаційного балансу».
5) Про схвалення проєкту рішення Борщівської міської ради «Про ліквідацію комунальної установи «Централізована клубна система Борщівської міської ради» та затвердження ліквідаційного балансу».
6) Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг соціального характеру, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради.
7) Про проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради.
8) Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження переліку та тарифів на платні соціальні послуги Центру надання соціальних послуг Борщівської міської ради на 2021 рік».
9) Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про звільнення від плати за надання соціальних послуг (соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах) та (догляд вдома) окремих категорій громадян Борщівської міської територіальної громади.
10) Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у населених пунктах Озерянського старостинського округу.
11) Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у селі Ланівці.
12) Про надання дозволу на видалення зелених насаджень у селі Цигани.
13) Про затвердження проекту будівництва «Капітальний ремонт ясельної групи Борщівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) по вул. Січових Стрільців, 10 Тернопільської області».
14) Про зміну поштової адреси нежитловому приміщенню (будинок культури) по вул. Центральна в с. Кривче.
15) Про надання дозволу жителям багатоквартирному житлового будинку № 13 по вул. Шевченка в м. Борщеві на встановлення шлагбаума по вул. Шевченка 11 Б в м. Борщеві.
16) Про встановлення по вул. Залізничній в м. Борщеві шлагбаума для обмеження проїзду вантажного транспорту.
17) Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2021 рік.

Поділитися:

Схожі новини

Scroll Up