Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

images

                На підставі Конституції України, Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ”, Указу Президента України №33/2018 « Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України строкову військову службу у 2018 році» Постанови Кабінету Міністрів України №352 від 21.03.2002 року «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», Постанови Кабінету Міністрів України №921 від 07.12.2016 року «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та Директиви Генерального Штабу Збройних Сил України № Д-3 від 02.02.2018 року «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2018 році», на виконання розпорядження військового комісара Борщівського районного військового комісаріату від 03.03.2018 року № 374, Борщівська міська рада Тернопільської області звертається до осіб призовного віку (20-27 років), місце проживання яких зареєстровано по Борщівській ОТГ, із зобов’язанням явки на протязі 19-20 березня 2018 року до Борщівського районного військового комісаріату. за адресою м. Борщів, вул.С.Бандери, 35. для уточнення облікових відомостей та отримання відстрочки або звільнення від армії за станом здоров’я.

У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла в адрес призовника, громадяни призовного віку зобов’язані зявитися до Борщівського районного військового комісаріату за адресою м. Борщів вул. С.Бадери, 35, в десятиденний строк з дня відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

        Призовникам, які зараховані до навчального закладу і вибуття в іншу місцевість для продовження навчання, необхідно представити до Борщівського районного військового комісаріату довідки з навчального закладу про проходження навчання для отримання відстрочки.

        У разі неприбуття призовників до районного військового комісаріату без поважних причин їх буде притягнуто до відповідальності згідно із законодавством.

Завідувач сектору оборонної роботи
та ведення військового обліку  призовників і військовозобов’язаних 
виконавчого комітету Борщівської міської ради 
О.Л.Крочак