Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

27 лютого 2018 року відбулося засідання тринадцятої сесії міської ради, на якому прийняли участь 23 депутати із 26.
Участь у засіданні також взяли заступники міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, окремі керівники структурних підрозділів міської ради, директори ЗОШ громади, закладів дошкільної освіти, працівники комунальних установ галузі культури, курівники комунальних підприємств, в.о.старост сіл, жителі об'єднаної територіальної громади. Участь у роботі сесії міської ради взяв заступник голови районної ради Андрій Русенко.
Перед початком розгляду порядку денного, депутати внесли ряд змін та доповнень до порядку денного засідання сесії міської ради. Насамперед розглянули питання про затвердження детального плану території для будівництва сонячних батарей та про передачу в оренду земельної ділянки для ТОВ "ЕЛАГРІ-БОРЩІВ", оскільки на засідання сесії були запрошені представники ТОВ "ПІ ЕН ЕЙЧ ЕНЕРДЖІ" та ТОВ "ЕЛАГРІ-БОРЩІВ".
Депутати обговорили з присутніми представниками даних фірм питання їхньої діяльності, можливості укладання договорів соціального партнерства. Також було звернуто увагу ТОВ "ЕЛАГРІ-БОРЩІВ" на необхідність дотримання всіх відповідних норм екологічної безпеки під час ведення діяльності.
Під час засідання було розглянуто питання та прийнято рішення щодо:
- змін до Цільової програми культурно-мистецьких заходів на 2018 рік;
- нової редакції Програми розвитку волейболу на 2018-2019 роки;
- Програми розвитку футболу, міні-футболу та футзалу «Здоров'я молоді - майбутнє нації» на 2018-2022 роки.
- Цільової комплексної програми захисту населення і територій Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.
Також було обговорено та прийнято рішення щодо ряду бюджетних питань, зокрема про:
- затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік;
- витрачання коштів резервного фонду міського бюджету за 2017 рік;
- внесення змін до міського бюджету на 2018 рік;
- внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року №592 «Про передачу коштів інших субвенцій з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту»
- затвердження договорів про передачу міжбюджетних трансфертів на 2018 рік.
Розглянули і обговорили депутатський запит Яворської Х.В. про введення мораторію на розміщення нових тимчасових споруд у центральній частині міста Борщева та депутатський запит ВО «Свобода» «Про використання бойового малиново-чорного стягу ОУН на території Борщівської об’єднаної громади».
На завершення засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення щодо блоку земельних питань.