Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

28238830 557545191268564 1012103638960110782 o

За участю міського голови, секретаря міської ради, заступників голови, керівників структурних підрозділів та керівників комунальних підприємств міської ради відбулося засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
Участь у засіданні комісії взяли 7 членів, депутатів міської ради. Перед початком розгляду порядку денного було заслухано заявників, жителів громади та представників організацій, котрі звернулися до міської ради з відповідними заявами та зверненнями. Зокрема, мова йшла про виділення коштів для проведення ремонтних робіт дорожнього покриття вулиць Лисенка та Базарна (м.Борщів), зменшення податку на нерухомість для готельного бізнесу, виділення коштів для фінансування витрат на енергоносії та покращення матеріально-технічної бази для Борщівської ЦРКЛ, фінансування районних програм соціального захисту, утримання ДЮСШ (м.Борщів), утримання районної КУ «Трудовий архів», фінансування міської програми «Профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Борщівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
За результатами обговорень висловлені пропозиції членів комісії щодо:
1) узагальнення переліків доріг комунальної власності, ремонт яких заплановано провести впродовж 2018 року, з визначенням попередніх термінів;
2) можливості внесення змін до встановлених ставок податків, з метою розвитку малого та середнього бізнесу;
3) створення робочих комісії (груп) з метою вивчення питання фінансування Борщівської ЦРКЛ та Борщівської ДЮСШ;
4) вивчення питання розробки схеми руху в м.Борщеві, задля подальшого встановлення відповідних дорожніх знаків.
5) можливості затвердження програми з розвитку туризму в Борщівській об’єднаній територіальній громаді;
6) звіту керівника комунального підприємства ДП «Техніка» про стан використання та надходження коштів, а також про проведені роботи підприємством.
Пізніше члени комісії приступили до детального розгляду питань порядку денного комісії, зокрема щодо:
1. Про затвердження змін до Цільової програми культурно-мистецьких заходів у Борщівській об’єднаній територіальній громаді на 2018 рік. 
2. Про нову редакцію Програми розвитку волейболу в Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2019 роки . 
3. Про затвердження Програми розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді «Здоров'я молоді - майбутнє нації» на 2018-2022 роки. 
4. Про затвердження Цільової комплексної програми захисту населення і територій Борщівської об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018- 2022 роки. 
5. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік 
6. Про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету за 2017 рік. 7. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік. 
8. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року №592 «Про передачу коштів інших субвенцій з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту» 
9. Про затвердження договорів про передачу міжбюджетних трансфертів на 2018 рік. 
10. Про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту.
11. Про пропозицію щодо добровільного приєднання до Борщівської міської об'єднаної територіальної громади.
За результатами обговорених питань прийняті рішення.