Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 Борщівська міська рада повідомляє, що 15.02.2018 проводилися громадські слухання містобудівної документації – детальний план території для розміщення та будівництва сонячної електростанції по вул. В.Великого в м. Борщеві Тернопільської області. Підстава розроблення- рішення Борщівської міської ради від 10.10.2017 року № 437.

Інформація про проведення громадських слухань була розміщена на офіційному сайті міської ради та в районній газеті «Галицький вісник», згідно постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Інформуємо, що за час ознайомлення не надійшло пропозицій та зауважень до даної містобудівної документації, а тому комісією направлено документацію - детальний план території для розміщення та будівництва сонячної електростанції по вул. В.Великого в м. Борщеві Тернопільської області на розгляд сесії Борщівської міської ради для подальшого затвердження.