Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

1Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Ви, шановні земляки, як ніхто знаєте справжню ціну війни та миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Вірні присязі, ви мужньо та героїчно виконували свій військовий обов’язок на афганській землі, проявляючи найкращі якості: сміливість, відданість та відвагу. Афганська війна глибоко врізалась у народну пам’ять, але ніхто й гадки не мав, що сьогодні бойові дії будуть вестись і на території нашої держави. Кожна пора породжує своїх героїв. В українських хлопців, щосьогодні стоять в рядах захисників України та боронять рідну землю, не вичерпалися вірність обов'язку й традиціям старших поколінь.

Кажуть, час заліковує рани, але без минулого немає сьогодення, і не може бути майбутнього. Поки ми пам'ятаємо - ми живемо. Я схиляю голову в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети. Пам'ять про них увічнена не тільки в обелісках і пам'ятниках, вона живе в наших серцях.

Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів які сьогодні з нами, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Бажаю добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

З повагою Іван Кобилянський