Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

ipapaВідповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Борщівська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб Борщівської міської ради.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади) головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства  Борщівської міської  ради: (1 посада)

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Борщівської міської ради такі документи :

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби ;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особову картку форми П 2-ДС ;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 см ;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному Веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
  • копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади :

вища освіта  відповідного професійного спрямування за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.

Згідно з чинним порядком   щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування», Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»,  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства  Борщівської міської ради.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;
- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;
- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;
- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
- в інших випадках, установлених законами.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м.Борщів, вул.Грушевського,2, Борщівська міська рада, тел. 2-12-64

82728919 1038498509839894 4717280967675346944 o 83325992 1038499193173159 7854451468676366336 o

23 січня 2020 року міський голова Іван Кобилянський провів робочу зустріч із науковцями Кам’янець–Подільського національного університету імені Івана Огієнка Володимиром Адамовським – кандидатом історичних наук, доцентом кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, Вадимом Маркітантовим – кандидатом політичних наук, доцентом політології і соціології та Олександром Югою - кандидатом історичних наук, старшим викладачем кафедри всесвітньої історії.
В ході зустрічі підписано договір про співпрацю між Кам’янець – Подільським національним університетом імені Івана Огієнка в особі ректора Сергія Копилова та відділом освіти Борщівської міської ради в особі начальника відділу освіти міської ради Галини Кашуби.
Сторони зобов’язались співпрацювати у сфері наукової, освітньої та профорієнтаційної діяльності. Науковці Кам’янець–Подільського національного університету імені Івана Огієнка надаватимуть допомогу у підготовці з написання учнівських наукових робіт в системі МАН України, Всеукраїнських учнівських олімпіад та предметних турнірів, сприятимуть публікації методичних розробок педагогічних працівників.
Ми прагнемо жити в успішному суспільстві, а успішність суспільства залежить від його ефективності. Ефективне суспільство будують професіонали - гарні фахівці, знавці своєї справи. «Своя справа» – це та, яка приносить не лише матеріальне, а й моральне задоволення та позитивні емоції. А задоволення від життя та налаштованість на позитив – це вже половина успіху! Така проста формула доводить важливість обрання «своєї» професії.
З метою допомоги молодій людині у виборі майбутньої професії, спираючись на її можливості, здібності і таланти, та з урахуванням потреб сучасного суспільства науковці Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка провели профорієнтацію для учнів 10-11 класів шкіл міста Борщева.

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників податків, місцевих фінансових органів, органів Державної податкової служби України та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, банківських установ, що відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в  державному секторі» з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN з 01.01.2020 в органах казначейства для зарахування податків, зборів, платежів до бюджетів будуть діяти нові рахунки.

Нові рахунки вступають в дію з 01.01.2020.

 

Звертаємо увагу, що з 01.01.2020 зарахування на старі рахунки здійснюватися не буде.

Реквізити нових рахунків необхідно отримати в органах, які контролюють справляння надходжень до бюджетів.

Додатково:

Інформацію про реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів Тернопільської області розміщено на веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області в рубриці «Реквізити рахунків»

https://ter.treasury.gov.ua/ua/dlya-gromadskosti/rekviziti-rahunkiv

82652358 1033992820290463 3648086032278093824 o

23 січня 2020 року в Борщівській міській ОТГ відбудеться чергова робоча зустріч щодо двох цікавих проектів, а саме: облаштування кемпінгу - громадського простору у с. Королівка та просторового планування пішохідної зони з площами в центральній частині м. Борщева, за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE. Запрошуємо охочих жителів громади взяти участь в обговоренні. Програма заходу додається.

Програма зустрічей
У с. Королівка (зустріч у бібліотеці)
11.00-11.20 Юлія Огаренко: цілі та план зустрічі
11.20 – 12.20 Богдан Синько: представлення напрацювань, для проєкту кемпу у с. Королівка
12.20 – 13.00 Обговорення отриманих пропозицій, узгодження побажань громади
13.00- 13.10 Підведення підсумків та подальші кроки
13.10-13.30 Перевірка розроблено плану на місці

У м. Борщеві (зустріч відбудеться в кабінеті міського голови)
14.30-15.00 Юлія Огаренко: оцінка теперішнього стану площі разом з робочою групою з МЕР та іншими учасниками
15.00 – 15.30 Богдан Синько: центральна площа, як громадський простір – український та міжнародний досвід
15.30 – 16.00 Напрацювання бачення облаштування площі - громадського простору у Борщеві

 

 

Реєстр поштових адрес, присвоєних відділом архітектури, містобудування та житлово–комунального господарства
Борщівської міської ради

№ п\п

Назва вулиці

Номер адреси

Тип адреси

Номер/ Дата рішення

Електронна скан – копія документа про призначення

1.

вул. Дорошенка

17А

адреса об’єкта будівництва

Наказ відділу  від 22.11.2019  № 13-ОД

 Завантажити

2.

вул. Відродження

42

адреса об’єкта будівництва

Наказ відділу  від 24.12.2019  № 16-ОД

 Завантажити
           
           
           
           
           

Дочірні категорії