Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Борщівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної  оцінки об’єкта  комунальної власності  Борщівської об'єднаної територіальної громади.

Об`єкт оцінки: нежитлове приміщення (колишньої котельні) площею 37,3 м, яке знаходиться за адресою: м. Борщів, вул. Володимира Великого, 12 «і».

Мета проведення  оцінки: визначення початкової (ринкової) вартості об’єкта для подальшого його відчуження шляхом продажу.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки об’єктів комунальної власності  Борщівської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Борщівської міської ради від 26 лютого 2019 року № 1238.

Учасникам конкурсу необхідно подати до міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів, відповідно до затверджених форм.

До підтвердних документів належать:

  • Інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
  • Заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності;
  • Інформація про претендента.

Всі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Термін виконання оцінки об’єкта не повинен перевищувати 10 календарних днів.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності».

Документи подаються до Борщівської міської ради за адресою: м. Борщів,      вул. Грушевського, 2.

Прийом документів припиняється за 2 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться 25 листопада 2019 року о 14:00, в приміщенні Борщівської міської ради, за адресою м. Борщів, вул. Грушевського, 2.

Контактна особа – Калуцький Василь Дмитрович – начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради, тел. 0672794880. 

Зразки форм для учасників знаходяться в оголошенні про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності розміщеному на офіційному сайті Борщівської міської ради.