Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ УТВОРЕННЯ СПІЛЬНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

 

 

Борщівська міська рада проводить громадське обговорення проекту Договору про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного комунального підприємства.

Підстава для розроблення проекту Договору – рішення Борщівської міської ради 02 липня 2019 року №1471 «Про ініціювання співробітництва територіальних громад у сфері поводження з твердими побутовими відходами».

Відповідальна особа – начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства міської ради Калуцький Василь Дмитрович, тел. 0672794880.

Пропозиції (зауваження) до проекту Договору можуть подаватись зацікавленими особами подають у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Борщівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

Громадське обговорення триватиме протягом 15 днів з моменту публікації, відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».                                                              

 міський голова - Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ

Завантажити договір