Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

ДП «Техніка», як суб’єкт господарювання із надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з метою впорядкування процесу надання житлово-комунальних послуг відповідно до законодавства, а саме вимог Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» (частина 1 стаття 19) та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (стаття 23,24), звертається до мешканців багатоквартирних житлових будинків №144, №144а, №146в, вул. С.Бандери, м. Борщева з пропозицією укласти індивідуальні договори з ДП «Техніка» про надання вище перелічених послуг, оскільки послуга з централізованого водопостачання та водовідведення надається згідно з умовами договору, що укладається з урахуванням особливостей, визначених Законом, та вимогами правил надання цих послуг, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення:
1.Паспорт громадянина України (ксерокопія);
2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія);
3. Заява - звернення для укладання договору на ім'я директора ДП «Техніка» (в довільній формі);
4. Довідка про пільги (за наявності).

Плата за комунальну послугу з централізованого водопостачання та водовідведення нараховується за затвердженими в установленому порядку тарифами.

Згідно рішення виконавчого комітету Борщівської міської ради №108 від 18.06.2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» - для населення у м. Борщеві тариф з централізованого водопостачання становить 15,99 грн. за 1 куб.м; з централізованого водовідведення – 3,83 грн. за 1 куб.м.

Для укладання договорів просимо звертатись в ДП «Техніка» за адресою:
вул. Гніздовського, 2, м. Борщів.
Для довідок звертатись за тел.2-15-91.

ДП «ТЕХНІКА»