Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

ЯК БАГАТО МИ ЗНАЄМО ПРО СВОЮ ГРОМАДУ ?
Гадаємо, що рідко хто задавав собі схоже запитання.
А чи знали Ви, що на території нашої громади знаходиться найбільша гіпсова печера світу?
А чи знали Ви, що в печері «Оптимістична» знаходиться перший в Європі підземний мінералогічний музей?
А чи знали Ви, що в школі села Мушкатівка розміщується музей домашньої ікони?
А чи знали Ви, що Миколаївська церква с. Висічка збудована в 1763 році?
А чи знали Ви, що триярусна дзвіниця Борщівського костелу перебудована, як вважається, з оборонної вежі замку XVII століття?
А чи знали Ви, що в м.Борщеві розміщується краєзнавчий музей обласного значення?
А чи знали Ви, що в 1905 році в Циганах побудовано кам’яну церкву, яка є окрасою села і сьогодні, а стару дерев’яну церкву продали до села Дубівка без образів, але під час розбирання старого храму виявилось багато матеріалу пошкодженого, тому покупці зажадали компенсувати матеріали образами?
А чи знали Ви, що в село Висічка було колись знаним в Європі центром виноградарства, а вино з Висічки прямувало до цісарського столу та у маєтки знаних у Східній Європі шляхетських родів?
А чи знали Ви, що в 1675 році у с. Висічка перебував Ян ІІІ – король Речі Посполитої?
А чи знали Ви, що в приміщенні Борщівського агротехнічного коледжу знаходиться музей історії України?
Саме для відповіді на ці та безліч інших запитань ми створили Туричтичний сайт Борщівської ОТГ. Досі жителі громади та туристи, які мандрують нашим краєм, або ж тільки планують свої подорожі, не мали змоги на одному ресурсі ознайомитись з територією на котрій ми з Вами проживаємо.
Ми зібрали на згаданому майданчику інформацію про історію кожного населеного пункту, що входить до складу Борщівської громади, про те, як туристи та гості зможуть добратись до нас, де вони зможуть поїсти, переночувати, що подивитись, про фестивалі, що проходять на нашій території, музеї, пам’ятки архітектури, екскурсії підземні, повітряні.
Ми зацікавлені в розвитку галузі туризму на території громади, а тому звертаємось до жителів усіх населених пунктів з пропозицією: якщо Ви хочете долучитись до розвитку зеленого туризму, маєте створені умови для розміщення гостей, ми обов’язково розмістимо інформацію про Ваші зелені садиби на своєму ресурсі (зв’яжіться з нами за телефоном розміщеним у розділі контакти «Туристичного сайту»).
Отже в четвер 24.10.2019 року о 18.30 на площі біля Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 3- гімназія ім. Р. Андріяшика» відбудеться презентація «Туристичного сайту Борщівської ОТГ».
ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!
З нас запашна кава – з Вас хороший настрій.