Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ДП «Техніка», як суб`єкт господарювання з надання послуг із поводження з побутовими відходами інформує про те, що станом на 01.09. 2019 заборгованість споживачів зі сплати за послугу комунального підприємства із збирання та вивезення побутових відходів становить:
1. Установи та організації укладених договорів 195, сума заборгованості - 5846,40грн.
2. м. Борщів, населення укладених договорів 1693 сума заборгованості - 52151,08грн.
3. с. Мушкатівка та с.Слобідка-Мушкатівська, населення укладених договорів 248 сума заборгованості - 28149,02грн.
4. с. Висічка, населення укладених договорів 92 сума заборгованості - немає
5. с. Королівка, населення укладених договорів 144 сума заборгованості - 4091,64грн.
6. с. Стрілківці, населення укладених договорів 159 сума заборгованості - 15234,08грн.

Зі споживачами підприємство систематично проводить інформаційно- роз’яснювальну та претензійну роботу щодо виниклої заборгованості.
Відповідно до умов договору про надання послуг із вивезення побутових відходів, підприємство може зменшувати розмір плати за послуги в разі тимчасової відсутності споживача або членів його сім'ї на підставі представлених у комунальне підприємство підтверджуючих документів: (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби чи відбування покарання, акта обстеження житлово-побутових умов проживання заявника і членів його сім'ї, та ін.). Також повідомляємо, що згідно з постановою Кабінету міністрів України № 300 від 26 квітня 2017 року, якщо у громадян є борг за будь-які комунальні послуги понад два місяці, відшкодування коштів за субсидію автоматично буде припинено. Дані про зміну місця проживання чи складу чисельності зареєстрованих осіб, комунальне підприємство надає у відділ субсидій УСЗН для припинення нарахування відшкодувань за користування комунальними послугами, або зменшення норми споживання комунальних послуг.
У свою чергу доводимо до відому, що відповідно до правил благоустрою Борщівської міської ради, які затверджено рішенням сесії Борщівської міської ради від 24.07. 2014 року за №1156 власники будинків, присадибних ділянок, квартир зобов’язані заключати та сплачувати договори з організаціями — виконавцями послуг за для запобігання засмічення території населеного пункту. На громадян, порушників правил благоустрою, Закону України «Про відходи», будуть накладатись адміністративні стягнення, відповідно до законодавства, оскільки п. 1 ст. 25 закону України «Про житлово-комунальні послуги» не рекомендує, а зобов’язує споживача житлово-комунальних послуг укласти договір на надання таких послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.
Також нагадуємо споживачам комунальних послуг Борщівської міської об’єднаної територіальної громади, що 1 травня 2019 року введено в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який, згідно з ст.26, передбачає нарахування пені за несвоєчасну сплату послуг у розмірі 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення.
Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем кінцевого терміну внесення плати за житлово-комунальні послуги.
Пеня буде нараховуватися тільки на борги, що виникли з 1 травня.
Законом передбачено, що в разі непогашення заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження, комунальні служби зможуть обмежити (припинити) надання комунальної послуги. Дана послуга буде відновлена у разі погашення заборгованості за її надання, або укладення договору про реструктуризацію боргу.
Тому, з метою уникнення додаткових фінансових санкцій у вигляді пені до боржників з оплати за послуги вивезення сміття, просимо з розумінням та повною відповідальністю поставитись до своїх обов’язків як споживачів комунальних послуг, добровільно сплатити заборгованість та надалі вчасно здійснювати розрахунки за надані комунальні послуги ДП «Техніка».
Оплату за комунальні послуги можна вносити через касу ДП «Техніка», або на
- розрахунковий рахунок №26005300623750 в АТ «Ощадбанк»,КОД ЄДРПОУ 32517370, МФО 338545;
- розрахунковий рахунок №26005055101424 у «ПАТ КБ ПРИВАТБАНК», КОД ЄДРПОУ 32517370, код банку 338783

Директор ДП «Техніка» О.М. Наконечний