Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Шановні жителі Борщівської громади!
З 01 жовтня по 01 листопада 2019 року, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 13 вересня 2019 року № 174 у нашій громаді триватиме осінній місячник благоустрою.
Запрошуємо всіх небайдужих мешканців громади, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, за якими розкріплені території відповідно до попередніх рішень виконавчого комітету, та усіх бажаючих взяти участь в прибиранні населених пунктів ОТГ, прибудинкових територій, придорожніх смуг, власних земельних ділянок та місць загального користування.
Ми з Вами, дорогі земляки, успішно провели вже не один захід в нашій громаді, весняний двомісячник з благоустрою 2019 року, тож давайте гідно проведемо й осіннє прибирання.
Мусимо усі організуватись, визначитись з датами прибирань та провести останні теплі дні з користю для власного здоров’я і навколишнього середовища. Зробимо усе, щоб наша громада асоціювалась не лише з борщем та вишиванками, але й з чистотою та порядком. 
Шановні жителі, благоустрій території нашої громади залежить від кожного з нас. Якщо Ви вже провели роботи з благоустрою на своїй земельній ділянці та прилеглій території до своїх будинковолодінь, зверніть увагу на сусідні ділянки та підкажіть сусідам зробити те ж саме.
Міський голова  Іван КОБИЛЯНСЬКИЙ