Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Звертаємось до усіх небайдужих жителів громади, які зацікавлені в тому, щоб краще взнати свою громаду та представляти її іншим. 

Ініціативна група працівників міської ради написала проект «Створення туристичного web-сайту Борщівської ОТГ». Цей проект був поданий на конкурс проектів від Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» м. Львів та отримав підтримку і кошти в сумі 3 тисячі доларів на його реалізацію.
Відповідно до проекту, зареєстровано web-сайт та Західноукраїнським ресурсним центром закуплено квадрокоптер DJI Mavic 2 Pro - для зйомки якісних, сучасних відеороликів з рельєфом місцевості, водними об’єктами, з лісовим фондом і фотокамери NIKON D-3500 для створення якісних фото матеріалів, для наповнення туристичного сайту, створення альбому дивовижних та унікальних глиняних скульптур з підземного музею печери «Оптимістична. Насправді ми з Вами живемо в чудовій мальовничій місцевості, котра має славетну історію, яка формувалась під впливом різних імперій.
Наступного тижня, представники ініціативної групи здійснять об’їзд усіх населених пунктів громади, з метою проведення інформаційних зустрічей з зацікавленими жителями та проведуть збір інформації для наповнення новоствореного web-сайту.
Можливо серед жителів громади є особи, які мають цікаву інформацію про історію своїх населених пунктів, про гастрономічні вподобання, про видатних особистостей, що народились, або відвідували їхні населені пункти, про пам’ятки архітектури, про легенди, пейзажні фото і відео краю. 
Ми обов’язково повідомимо на новоствореному сайті про осіб, котрі прийняли участь в створенні web-сайту та надали різноманітні матеріали для інформаційного ресурсу.
В першу чергу проект спрямований на задоволення потреб жителів громади, котрі на даному етапі готові долучитись до розвитку туризму. Також на активних жителів населених пунктів громади, учнів шкіл, вчителів, науковців, істориків, важливо буде залучення людей похилого віку, котрі краще знають історію своїх населених пунктів, звичаї, гастрономічні вподобання, легенди, приказки, пісні краю. Усі цільові групи знайдуть на ресурсі цікаву та потрібну інформацію для себе. У реалізації проекту зацікавлені як гості громади, які дізнаються про нашу громаду, так і її жителі, які отримають додатковий новий майданчик для спілкування, обміну думками, дізнаються про переваги своєї території. 
Проект розробляється, щоб показати жителям громади та гостям сайту туристичний потенціал території, об’єднати усю інформацію про об’єкти туризму та історико - культурну спадщину кожного населеного пункту громади на одному майданчику, залучити якомога більшу частину жителів до наповнення web-сайту, до обговорення проблем та планів на короткострокові та довгострокові періоди, на інформаційну кампанію, для того щоб вказати жителям громади на можливість їхньої самоорганізації та додаткові ніші для створення та розвитку зеленого туризму, зелених садиб та агроосель, 
На згаданому майданчику буде розміщена інформація про об’єкти туризму на території громади, інформація про проведення фестивалів і святкувань. За допомогою сайту буде налагоджено зв’язок між жителями, котрі зможуть на цьому ресурсі обмінюватись ідеями та планувати заходи щодо розвитку зеленого туризму та розвитку туризму в громаді. На туристичному web-сайті Борщівської ОТГ буде розміщуватиметься інформація про туристичні тури та туристичні маршрути, календар подій та заходів в ОТГ, про те, як туристи зможуть добратись до нас з інших куточків країни, де зможуть переночувати та поїсти, довідкові номери екскурсоводів, адреси нових зелених садиб, адреси об’єктів туризму, розміщені на інтерактивній карті громади шляхом геолокації.