Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

23 серпня в м. Борщеві відбулися заходи з відзначення Дня Державного Прапора України, якими жителі міста Борщева засвідчили любов та повагу до одного з державних символів. 
Урочиста хода центральними вулицями міста з Державними Прапорами України пройшла із вулиці С.Бандери (від фігури Ісуса Христа) до площі Свободи. Участь у заході взяли міський голова Іван Кобилянський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Чокан, секретар міської ради Володимир Чугаєвський, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ірина Мороз, працівники міської ради, представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськість, молодь, військовозобов‘язані.
Заходи розпочалися із освячення всечесними отцями Державного Прапора України, церемонії підняття його, виконання Державного Гімну України, вшанування хвилиною мовчання пам'яті воїнів, які загинули, захищаючи Батьківщину, навіки залишився на полях бою, як у часи Другої світової війни, так й зараз – у зоні ООС. 
Український прапор – це символ нашої держави, символ, що об’єднує нас, надає українцям сил працювати заради змін і перетворень, будувати країну, в якій ми мріємо жити. Наш прапор - це й оберіг, що додає відваги, коли наші захисники йдуть із ним у бій, відстоюючи незалежність і свободу української держави.
Враховуючи події сьогодення, ми з особливим піднесенням відзначаємо державні свята, розуміючи, що Державний Прапор – наш національний оберіг, яким народ засвідчує прагнення до волі та незалежності. З особливим хвилюванням кожен з присутніх сприймав урочисту мить заходу – внесення Державного Прапору України та його підняття.

Більше фото  тут