Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

10491

Відбулась зустріч працівників міської ради з представниками вразливих груп населення щодо визначення потреб соціальних послуг для одержання гранту Японського фонду соціального розвитку з впровадження проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Під час обговорення пропозицій проекту мешканцями громади підтримано пропозицію створення кабінету соціально-реабілітаційних послуг або центу надання соціальних послуг для населення, який би міг забезпечити надання послуг з ранньої реабілітації, соціальної реабілітації та професійної реабілітації для дітей з особливими потребами до 18 років.

За результатом зустрічі прийнято рішення провести анонімне опитування серед отримувачів соціальних послуг або їхніх сімей, щодо впровадження якісних соціальних послуг для мешканців Борщівської ОТГ за кошти гранту. Крім того, працівникам міської ради доручено провести обстеження приміщень об’єктів комунальної власності міської ради, які можна використати для даних потреб. Результати опитування та пропозиції щодо відповідного приміщення будуть розглянуті на черговому засіданні робочої групи о 10.00 год. 16.08.2019. в приміщені міської ради. З метою забезпечення відкритості та прозорості щодо розв’язання даного питання запрошуємо усіх охочих для спільної роботи.