Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

02.08.2019 проведено інформаційні зустрічі щодо Громадського бюджету Борщівської ОТГ в селах Пищатинці та Висічка. 
Представники міської ради роз’яснили жителем громади, як вони самостійно можуть подавати ідеї, для покращення благоустрою територій населеного пункту, соціальних, культурно-митецьких та спортивних заходів.
Мешканці обох населених пунктів активно долучились до обговорення та формування пропозицій серед яких будівництво спортивних майданчиків, кемпінгу, волейбольного, футбольного чи баскетбольного майданчика, розроблення ландшафтного дизайну території, встановлення танцювального майданчика, закупівля сміттєвих баків для кожного господарського двору та ряд інших.
Положенням про Громадський бюджет передбачено, що проект можуть подавати жителі, яким виповнилося 16 років, цим самим хочеться залучити молодь до розвитку населених пунктів. До проекту обов’язково додається кошторис витрат. Експертна група формує списки з проектами та розміщує їх на веб-сайті міської ради, для голосування.
Кожен житель громади може підтримати не більше, ніж 2 проекти: один великий і один малий. Вибір проектів, здійснюють жителі громади.
Встановлення підсумків голосування передбачає підрахунок балів, відданих за кожний проект окремо, реалізація якого відбуватиметься коштом Громадського бюджету. Реалізовуватимуться ті проекти, які набрали найбільшу кількість балів за рейтинговою системою, в межах бюджету 500,0 тис.грн. (200,0 тис.грн – великий проект, до 35,0 тис.грн. – малий проект).