Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Шановні мешканці!

З метою врахування громадської думки та на виконання розпорядження Борщівського міського голови від 25.07.2019 № 179  «Про створення робочої групи з розроблення проекту Статуту Борщівської міської об’єднаної територіальної громади»,  на публічне обговорення виноситься проект Статуту Борщівської міської об'єднаної територіальної громади (далі - Статут громади).

Пропозиції (зауваження) мешканців Борщівської міської об'єднаної територіальної громади, охочих долучитися до громадського обговорення проекту Статуту громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення зазначеного проекту в районній газеті "Галицький вісник плюс" у номері за 09 серпня 2019 року в письмовій або електронній формі на офіційну адресу Борщівської міської ради:

вул. Грушевського, 2, м. Борщів, Борщівський район, Тернопільська область, 4872;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Особа, яка подає пропозиції (зауваження), зазначає прізвище, ім’я та по-батькові й адресу, юридичні особи – своє найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатися не будуть.

Громадські слухання з обговорення проекту Статуту громади відбудуться 12  вересня 2019 року о 11. 00 в актовому залі Борщівської школи мистецтв (м. Борщів, вул. Січових Стрільців, буд. 1).

З проектом Статуту громади можна ознайомитись ТУТ.