Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Борщівська міська рада повідомляє, що 01.07.2019 засідання комісії з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку не відбулося у зв'язку із відсутністю кворуму. Із 8 членів комісії присутні 4 - Роман Сельський, Уляна Пасічник, Анатолій Стодола, Валерій Васильків.

Залишилось без розгляду основне питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік», яким передбачено співфінансування міською радою проведення робіт по утепленню будівлі Борщівської ЦРКЛ в сумі 335,0 тис.грн. (проект капітального ремонту Борщівської ЦРКЛ по вул.С.Бандери,108 «Утеплення фасадів та заміна вікон» відібраний обласною комісією для реалізації коштів фонду державного регіонального розвитку); виділення субвенції з місцевого бюджету районному, а саме Борщівському відділу охорони здоров’я та цивільного захисту на безкоштовні та пільгові ліки пільгових категорій населення громади в сумі 120,0 тис.грн. та Борщівській ЦРКЛ на придбання інсуліну для жителів громади в сумі 100,0 тис.грн.; розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад; розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
До присутніх членів комісії звернулись жителі житлового будинку №144 по вул.С.Бандери щодо водопостачання даного будинку. Перший заступник міського голови Богдан Прокопишин дав роз’яснення про шлях вирішення даного питання.
Повідомляємо членів комісії чергове засідання комісії відбудеться 02.07.2019 року о 11.00 в приміщенні Борщівської школи мистецтв