Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Шановні жителі Борщівської об’єднаної територіальної громади, робоча група із стратегічного планування за підтримки Проекту DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» підготувала проект документу Стратегії сталого розвитку Борщівської об’єднаної територіальної громади на період 2019-2025 рр. Стратегія є основним і найбільш важливим документом органу місцевого самоврядування, який визначає області, цілі та напрямки розвитку місцевої громади. Документ «Стратегія сталого розвитку Борщівської ОТГ» є відповіддю спільноти на мінливу соціально-економічну ситуацію, яка вимагає поглибленого погляду на прагнення, сподівання мешканців, а також на ресурси і перспективи розвитку громади. Документ Стратегії, розроблений із залученням усіх зацікавлених сторін, враховує потреби та очікування всієї спільноти громади.

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження і пропозиції доповнень або змін до проекту стратегії. Консультації триватимуть три тижні з 14.06.2019 до 06.07.2019 року. З робочою версією документу Стратегії можна буде ознайомитися у секторі економічного розвитку та інвестиційної діяльності міської ради.

Заплановано провести публічні зустрічі з мешканцями як ключову форму ознайомлення із Стратегією в ключових населених пунктах громади. Графік таких зустрічей буде додатково опубліковано на офіційному веб-сайті міської ради.

08.07.2019 року пройде підсумкова V зустріч з питань стратегічного планування із консультантами ПРОЕКТУ ДОБРЕ, під час якої будуть враховані і внесені конструктивні пропозиції до Стратегічного документу.