Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

З 03 червня 2019 року розпочали свою роботу літні мовні табори «Креативні Енерджайзери» при Стрілковецькому НВК «ЗНЗІ-ІІІ ступенів-ДНЗ» та «Юність» приМушкатівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Основними завданнями літніх мовних таборів є розвиток життєвих вмінь і навичок ХХІ століття, подолання мовного бар’єру, обмін культурними цінностями та розширення світогляду дітей.

Впродовж першого тижняу літніх мовних таборах з денним перебуванням дітей проводилися різноманітні заходи.

Улітньому мовному таборі «Креативні Енерджайзери» (Стрілковецький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»)дозвілля школярів є цікавим, наповнене новими враженнями від різноманітних проектів, малювання, ліпки, аплікацій, рухливих ігор, спортивних конкурсів та екскурсій у природу. Щоденним доповненням роботи табору є концертні програми та театральні вистави, що дають змогу у нестандартній формі вдосконалювали знання з англійської мови.

Насичена роботапроводиться у мовному таборі «Юність» (Мушкатівська ЗОШ І-ІІ ступенів):цікаві вікторини та конкурси “Квіткові фантазіі”, “Парад талантів”, зустрічі, інсценізації казок,“Шекспірівський фестиваль”, змагання з настільних ігор,спортивні естафети, екскурсії тощо.

Такі літні мовні табори дають можливість школярам практично удосконалювати знання з англійської мови, отримані протягом навчального року, а також спілкуватися іноземною мовою та застосовувати її у різних формах діяльності.

Педагоги мають чудову нагоду показати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину знань, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях.

Перебування у літньому мовному таборі надає можливість дітям проявити креативність, реалізувати свій творчий потенціал та суттєво розвинути мовленнєві вміння і навички з англійської мови.