Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

IMG 20190604 102614

04.06.2019 року  в приміщенні Борщівської міської ради, відбулось засідання робочої групи щодо ініціювання міжмуніципального співробітництва територіальних громад у сфері поводження з твердими побутовими відходами. В засіданні робочої групи взяли участь, міський голова, заступники голови, перший заступник селищного голови Скала-Подільської ОТГ, перший заступник селищного голови та начальник юридичного відділу Заводської ОТГ,  спеціаліст з розвитку громад програми «DOBRE» Олійник М.І, консультант програми «DOBRE» з міжмуніципального співробітництва Ключник Н.Л. та працівники апарату міської ради.

Засідання відбувалось в рамках підготовки спільного проекту  територіальних громад у сфері поводження з побутовими відходами та розробки договору про міжмуніципальне співробітництво громад.

Дане виробництво є безпечним для довкілля, оскільки в результаті господарської діяльності, не має шкідливих викидів. Пластик з піском підігрівається до температури 120 градусів, утворюється пастоподібна суміш, яка шляхом пресування у прес-формах, формується в готові полімерні вироби.

Консультант програми «DOBRE» з міжмуніципального співробітництва Ключник Н.Л, повідомила присутніх, що проект з переробки ПЕТ відходів у полімерні вироби є надзвичайно актуальним та цікавим і за рахунок його реалізації, можна вирішити цілий ряд питань, а саме соціальних, економічних та екологічних. Інформувала, що даний проект може реалізовуватись не тільки за рахунок програми «DOBRE», але й за рахунок різних екологічних фондів та програм, оскільки згаданий проект є надзвичайно актуальним. Розповіла, що в Державному фонді регіонального розвитку закладені кошти на реалізацію проектів міжмуніципального співробітництва.