Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

У другу неділю травня в українських родинах відзначають найбільш зворушливе для кожного серця свято – День Матері. Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності та шани до жінки-матері. 
Споконвіку Мати є центром Всесвіту для своїх дітей, скільки років їм би не було! Доки живі наші матері – доти ми діти. Найважливіші! Найближчі! Ніколи нічого не просять за своє добро і люблять безумовно. 
Доземний уклін Вам, наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за терпіння і щоденну клопітку працю, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашньому дні. 
Нехай Господь почує щирі молитви та винагородить Вас та Ваші сім’ї здоров’ям, а нашій державі дарує мир і єдність. Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.
Нехай кожен Ваш день повниться вдячністю від синів та доньок! Хай щастя у їхніх очах стане нагородою за щоденну турботу! 
Особлива вдячність матерям, чиї діти проходять службу в зоні проведення операції об’єднаних сил. Бажаю дочекатися повернення синів з війни в здоров’ї і мирі, дякую, за виховання синів-патріотів. 
Хай завжди з Вами буде любов!
З великою повагою Борщівський міський голова Іван Кобилянський