Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 

Повідомляємо споживачів житлово-комунальних послуг, що 1 травня 2019 року вводиться в дію новий Закон "Про житлово-комунальні послуги".

Даним Законом передбачено, що послуга з вивезення сміття буде окремою комунальної послугою і повинна бути виведена з переліку послуг з утримання будинків.

Для впорядкування процесу надання житлово-комунальних послуг відповідно до законодавства звертаємось до мешканців багатоквартирних житлових будинків з пропозицією укласти договори з ДП «Техніка» про надання послуг з вивезення побутових відходів, як виконавцем послуги, визначеним на підставі рішення виконавчого комітету Борщівської міської ради від 10.04. 2019р. за №70.

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів:

  1. Паспорт громадянина України (ксерокопія);
  2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія);
  3. Заява - звернення для укладання договору на ім'я директора ДП «Техніка» (в довільній формі);
  4. Довідка про склад сім`ї;
  5. Довідка про пільги (за наявності).

Плата за комунальну послугу з вивезення побутових відходів нараховується за затвердженими в установленому порядку тарифами. Відповідно до рішення виконавчого комітету Борщівської міської ради №108 від 18.06.2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» - для мешканців багатоквартирних житлових будинків у м. Борщеві тариф встановлений в розмірі 10,76 грн. на одну особу.

Щодо обов’язковості укладання договорів на вивезення побутових відходів зазначаємо, що відповідно до положень ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов'язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. 

Для укладання договорів просимо звертатись в ДП «Техніка» за адресою:вул. Гніздовського, 2, м. Борщів. Для довідок звертатись за тел.2-15-91.

ДП «ТЕХНІКА»