Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

  З 1 квітня 2019 року Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Кого стосується доплата:

   Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня

   оформити додаткову допомогу на дитину.

   Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава

   виплатить на кожну з них по 1700 грн. Це додатково до щомісячних 860

   грн. допомоги при народженні дитини.

Як отримати виплату:

   Одному з батьків потрібно звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання  і написати заяву на отримання допомоги.

   При собі потрібно мати  паспорт громадянина України  оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтва про народження дітей.

   Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Що робити, якщо дитині вже є 5 років?

Необхідно оформити допомогу, адже за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.

Допомога призначатиметься з місяця звернення. Проте, для громадян, що звернуться у період з 01 квітня по 30 червня 2019 року допомога призначатиметься з 01 квітня 2019 року.

           Начальник управління Любов МОРОЗКО