Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Цієї весняної пори в Стрілківцях відзначили 205 –річчя від дня народження Кобзаря. ОбразТ.Г.Шевченка як світоча нації, виразника державності та національної єдності у найважчі часи надихав не байдужих стрілківчан. Цього дня згадували активних організаторів та учасників читальні товариства «Просвіта». Про цей період  історії села розповів один із авторів книжки «Село на нашій Україні», Іван Романський. Під час літературно-мистецького вечора«Наша дума, наша пісня – слава України!», за багаторічну активну участь в мистецьких заходах села, вшанували аматорів сцени: учасників церковного хору, хор-ланки, сільських музикантів, акторів. Адже, стрілківчани піснями жили, живуть і будуть жити. Бо в нашому селі, ніби, знайшла своє підтвердження легенда про те, як Україна отримала в дарунок від Бога пісню.

Щирою молитвою пом’янули аматорів та їх самовідданих керівників, які в різний час і за різних обставин пішли за межу вічності.

Славні традиції аматорів сцени продовжують учні та вчителі школи, вихованці та працівники дитячого садочка, відвідувачі бібліотеки, парубки і дівчата та інші талановиті мешканці Стрілковець.

Гучними оплесками вітали глядачі учасників концерту: Соломію Бойко, Сандру Яцентюк, Лілію Маруху, Анастасію Матлак, Вікторію Бойко, Вадима Юрченка, Івана Капусту,Сашу Гордій, Христину Кобилянську, Крістіну Сазонову, Марію Зайцеву, Єлизавету Луминецьку, Сніжану Матлак, Христину Коцемір, Олесю Низ, Марію Калинчук, Лілію та Арсена Глубішів, Ірину Капусту і чарівних гостей - Наталію Морозко, Марію Храпчинську.

Із захопленням аплодували й найдосвідченішим співачкам: Ганні Олійник, Марії Калинчук, Марії Галяс, Ганні Кіндзерській, Дарії Пилипів, Надії Капусті, Ганні Романській, Ганні Ніхорошкіній та їх керівнику Івану Скоропаду.

Заступник міського голови Андрій Чокан, в.о.старости Іван Стефанишин,завідувач сектору культури, сім’ї, молоді, спорту і туризму Ольга Журавінська подякували організаторам і учасникам дійства. Відзначили численних талановитих аматорів-стрілківчан подяками та вручили їм квіти і пам’ятні календарі «Стрілківці.1409». За творчий задум та ідею сценарію відзначили Галину Глубіш та Оксану Кобилянську.

Стрілківчани завжди стоятимуть перед Шевченком, як перед своєю совістю. А в душах житиме його Слово, сповнене великої любові до України і самопожертви в боротьбі за її свободу.

Ведучими заходу були Оксана Кобилянська та Арсен Глубіш.