Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

05 березня 2019 року відбулось чергове засідання Комісії з надання одноразової адресної допомоги малозахищеним верствам населення. 
На розгляд комісії подано 36 заяв від депутатів Борщівської міської ради, які погодили надання матеріальної допомоги краянам з міського бюджету та 36 заяв від жителів громади з питань надання їм адресної допомоги, у зв’язку з важким матеріальним становищем.
Комісія ухвалила надати допомогу з депутатського фонду 19 громадянам на суму 34000 грн, відповідно видано розпорядження міського голови від 05 березня 2019 року №40 «Про надання одноразової допомоги громадянам з депутатського фонду».
Позитивно вирішено надати адресну матеріальну допомогу 32 громадянам, відмовлено 3 особам, стосовно 1 заявника прийнято рішення про його інформування в необхідності подання додаткових та уточнючих документів. Врахувавши фінансовий ресурс та помісячний розпис міського бюджету Програми надання одноразової адресної допомоги мешканцям Борщівської ОТГ, виплати цих коштів відбуватиметься у квітні 2019 року.