Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

05 березня 2019 року в приміщенні Борщівської міської ради відбулася зустріч представників програми "Децентралізація приносить кращі результати" (DOBRE) Ігоря Каспрука та Гжегоша Дзіарскі з робочою групою Борщівської міської ради із розроблення Стратегії розвитку Борщівської ОТГ, яка створена на підставі розпорядження міського голови №35 від 27.02.2019 «Про затвердження нового складу робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Борщівської об’єднаної територіальної громади» щодо обговорення проекту Стратегії розвитку Борщівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2025 р.р. 

У ході зустрічі обговорено перспективні напрямки розвитку громади. Після обговорення пропозицій визначено сильні сторони та вплив різних негативних факторів, які можуть позначитися на розвитку громади.
В рамках підготовки Стратегії розвитку Борщівської громади проектом ДОБРЕ передбачене проведення соціологічного опитування щодо умов життя та якості громадських послуг у об’єднаній громаді. Дане опитування дозволить органу місцевого самоврядування ознайомитись з поглядами і думками жителів нашої об’єднаної громади. Отримані таким чином знання дозволять раді та іншим установам громади вдосконалювати громадські послуги і нададуть можливість планувати розвиток нашої спільноти. Результати будуть використані до створення стратегії розвитку громади – документу, який становитиме план діяльності органів місцевого самоврядування на найближчі роки.
Участь в даному опитуванні є добровільною.