Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 

Шановні жителі громади!

У зв’язку з погіршенням погодних умов та з невтішними прогнозами на найближчі дні, хочемо звернутись до жителів громади, керівників підприємств, організацій, навчальних закладів й підприємців, які здійснюють свою діяльність на території нашої громади щодо вжиття заходів із прибирання прилеглих територій до їхніх об’єктів власності.
Комунальні підприємства зроблять усе можливе для забезпечення належної життєдіяльності населених пунктів громади. Для розв'язання даних питань міською радою закуплені необхідні матеріали для підсипки вулиць та площ, підготовлена техніка до роботи в зимовий період.
Разом з тим інформуємо, що для даних цілей керівники комунальних підприємств міської ради можуть надати підсипні матеріали (пісок, сіль).
Також хочемо зазначити, що згідно з правилами благоустрою міста Борщева вжиття заходів із прибирання прилеглих території до підприємств, організацій, навчальних закладів, магазинів та інших тимчасових споруд до об’єктів соціальної, культурної, побутової сфери та будинковолодінь покладено на власників та керівники вищевказаних установ. У разі недотримання вищевказаних норм відповідальні особи можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності.
Сподіваємось на порозуміння і співпрацю. Віримо, що разом ми зможемо подолати негоду та її можливі наслідки.