Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

46718960 733474560342292 813477496035999744 o

Під головування міського голови Івана Кобилянського відбулось засідання оргкомітету з відзначення в Борщівській ОТГ Міжнародного дня волонтерів.
Участь у заході взяли представники громадських організацій Борщівського району Світлана Соррентіно, Юрій Дуднік, Олександр Степовий та депутат районної ради, співкоординатор Борщівського майдану Орест Ярема, заступник міського голови Андрій Чокан та керівник КУ «Централізована клубна система Борщівської міської ради» Марія Храпчинська.
Під час засідання присутні обговорили організацій питання проведення заходу, також йшлося про виділення коштів з міського бюджету та добровільного збору коштів, в межах громади, для потреб волонтерської діяльності району, спортивних товариств та інших неурядових установ.
Керівник ГО «Самооборона Борщівщини» Світлана Соррентіно зазначила, що такі ж звернення від громадських організацій направлені листами до кожного із голів ОТГ району, оскільки питання волонтерської діяльності й сьогодні є доволі актуальними.
Підсумовуючи проведену зустріч міський голова зазначив, що міською радою інформація про намір придбання мікроавтобуса для потреб волонтерів району буде доведена працівникам усіх установ, закладів, організацій громади та висвітлена на офіційному веб-сайті Борщівської міської ради для інформування жителів ОТГ.