Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

8 листопада 2018 року в актовій залі Борщівської школи мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, на яких були присутні керівники клубних закладів, ветерани галузі, керівники та члени творчих колективів громади.
Привітати з професійним святом працівників культури завітали міський голова Іван Кобилянський, заступник міського голови Андрій Чокан, керівник апарату районної державної адміністрації Лілія Демчан, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Павло Андрушків, начальник відділу культури, туризму та релігій районної державної адміністрації Уляна Пасічник, голова районної профспілкової організації працівників культури Ірина Дуда.
У своєму виступі Іван Кобилянський відзначив, що культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати не тільки приводом для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
«Мистецтвом слова, пісні, музики, танцю, організацією виставок, масових заходів ви піднімаєте над буденністю значимість людини, яка творить і розбудовує нашу українську державу, – сказав міський голова. Аматорське мистецтво у всі часи було справжнім, щирим і непідробним. Зберігаючи і примножуючи творчі традиції свого народу, ви виконуєте дуже важливу і почесну місію утвердження та зміцнення етнічної неповторності українців у світі. Саме культура перетворює людину в особистість, формуючи національну спільність, вона робить нас неповторними, несхожими один на одного».
За вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено грамотами Борщівської міської ради:
ГУДИМУ Андрія Григоровича - завідувача клубом с.Висічка КУ «Централізована клубна система Борщівської міської ради»
ГЛУБІШ Лілію Михайлівну - завідувача клубом с.Стрілківці КУ «Централізована клубна система Борщівської міської ради»
ВЕРЦІМАХУ Наталію Михайлівну - директора будинку культури с.Цигани КУ «Централізована клубна система Борщівської міської ради»
СЕМ’ЯНІВА Зіновія Зіновійовича - художнього керівника будинку культури с.Мушкатівка КУ «Централізована клубна система Борщівської міської ради»
МІЗЮК Лесю Ярославівну - завідувача бібліотекою філією с.Мушкатівка КУ «Борщівська публічна бібліотека»
ПЕТРИК Ірину Мирославівну - завідувача бібліотекою філією с.Верхняківці КУ «Борщівська публічна бібліотека»
ОЛЕКСЮКА Євгена Дмитровича - керівника ансамблю скрипалів « Гармонія» Борщівської школи мистецтв
ОЛЕКСЮК Ірину Євгенівну - концертмейстера ансамблю скрипалів «Гармонія» Борщівської школи мистецтв
БАГЛАЙ Ольгу Зіновіївну - керівника фортепіанного ансамблю «Рондо-джаз» Борщівської школи мистецтв
КУДІНОВУ Любов Остапівну - керівника фольклорного колективу «Джерельце» Борщівської школи мистецтв
СУШКО Зою Вікторівну - хореографа фольклорного колективу «Джерельце» Борщівської школи мистецтв
ЧОРНІЙ Галину Василівну - керівника хореографічного колективу «Дивограй» Борщівської школи мистецтв
ПІХЛЕР Ірину Євгенівну - керівника хореографічного колективу «Оберіг» Борщівської школи мистецтв
ОНИШКО Оксану Степанівну - керівника інструментального ансамблю «Сентименто» Борщівської школи мистецтв
Для присутніх в залі гостей свята був організований святковий концерт за участі артистів та колективів громади.