Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

45412790 185607742320392 2584759649999781888 n 

Міський голова Іван Кобилянський, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ірина Мороз, спеціаліст сектору економічного розвитку та інвестицій міської ради Марія Стецько беруть участь у інвестиційні конференції для громад  «Стратегічний розвиток та інвестиції»

Даний захід організовано за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з партнером програми Українським кризовим медіа-центром.

Сьогодні, в перший день конференції, міському голові Івану Кобилянському вручено сертифікат почесного партнера програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Борщівська ОТГ отримала найбільшу кількість балів у конкурсному відборі програми DOBRE.

Загалом участь у конференції беруть понад 350 учасників, серед яких представники 75 громад-учасниць програми, представники бізнесу та інвестиційних фондів, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади. Подія слугуватиме майданчиком для обговорення, як зацікавити потенційного інвестора та мотивувати його до співпраці, обрати вірну інвестиційну стратегію та підняти інвестиційну привабливість обʼєднаних громад. Громади-партнери програми DOBRE отримають можливість поспілкуватися та отримати рекомендації від провідних експертів та реальних інвесторів, які допоможуть напрацювати партнерські звʼязки та вибудувати чіткі алгоритми для сталого економічного розвитку на місцях.