Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Світлина від Борщівська міська рада.

Відбулась двадцять п’ята позачергова сесія міської ради. Участь у роботі якої взяли 19 депутатів міської ради. Розглянуто питання про внесення змін до рішення міської ради від 27 квітня 2018 року № 752 та внесення змін до рішення міської ради 17 травня 2018 року № 828.
25.10.2018 завершився черговий (п’ятий) тендер на проведення капітального ремонту ділянки дороги по вул. С. Петлюри в м. Борщеві, за результатом якого не визначено переможця. На об’єкт виділено кошти з державної субвенції та місцевого бюджету, тому прийнято рішення визначити інший об’єкт, з метою використання коштів державної субвенції.
Міською радою подано проекти рішень в яких визначено об’єкт «Будівля закладів комунального обслуговування по вул. Гніздовського, 3».
Під час доповіді перший заступник міського голови Богдан Прокопишин інформував, що з 20.06.2018 по 25.10.2018 міською радою спільно з Борщівською ЖЕД №1 вживалися заходи для проведення тендерної процедури із проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вул. С.Петлюри. Оскільки, фірми-учасники під час процедури не подавали належні пакети документів тендери не завершувались позитивно. Тендерний комітет здійснював процедуру самостійно, без додаткового залучення профільних тендерних фірм.
Заступник зазначив, що міською радою цього року розроблено проектно-кошторисну документацію на об’єкт по вул. Гніздовського, 3 та розпочато процедуру проведення експертизи є доцільність фінансувати проведення саме цього об’єкту, як альтернативного. Об’єкт заплановано використовувати для потреб комунальних підприємств міста.
З даних питань виступили депутати: Володимир Дуплавий, Уляна Пасічник, Володимир Олійник, Іван Павлюк, Іван Романський, Роман Сельський, Микола Бачик, Володимир Чугаєвський, Анатолій Стодола, Олег Кащук.
Після обговорення рішення сесією – прийняті. Також заплановано залишок коштів у сумі близько 1 млн грн направити на проведення капітального ремонту дороги по вул. С. Петлюри через повторне оголошення тендеру.
Крім того, депутатами висловлені ряд пропозицій, зокрема:
- забезпечити належний контроль з господарською діяльністю;
- проводити завчасу виготовлення проектно-кошторисних документацій та контролювати стан проходження робіт по кожному об’єкту;
- використовувати бюджетні кошти для об’єктів та програм, які фактично виділені під них ;
- міській раді спільно з в.о. старост сіл громади розробляти переліки об’єктів інфраструктури, які будуть фінансуватися у 2019 році;
- розпочату підготовку документації для подання на розгляд ДФРР;
- для проведення тендерних процедур залучати до співпраці фірми, які спеціалізуються на даній діяльності.