Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

243

30.10.2018 відбулась 24-та сесія міської ради. Участь у роботі якої взяли 19 депутатів міської ради. Запрошені керівники закладів освіти, комунальних підприємств, працівники клубів та бібліотек, в.о старости сіл громади.

На початку роботи сесії депутати внесли ряд змін та доповнення до порядку денного засідання.

Розгляд питань розпочали з наступних питань: "Про затвердження Протоколу про співробітництво між Борщівською міською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). (рішення прийнято), "Про затвердження Програми відшкодування виробникам (надавачам) послуг різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання) у 2018-2020 рр." (рішення прийнято).

Третім питанням депутати розглянули пропозицію міської ради щодо внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Борщівської громади, зокрема першим заступником міського голови Богданом Прокопишиним доведено до відома присутніх інформацію, що 25.10.2018 завершився черговий (п’ятий) тендер на проведення капітального ремонту ділянки дороги по вул. С. Петлюри в м. Борщеві, оскільки, переможця тендеру не визначено, тому виникла необхідність визначити інший об’єкт на який спрямувати кошти державної субвенції. Запропоновано включити до Програми об’єкт «Будівля закладів комунального обслуговування по вул. Гніздовського,3 ». За результатом обговорення рішення не прийнят0, проте за пропозиціями депутатів вирішено детально проаналізувати можливості та терміни виконання робіт по новому об’єкті і подати дане питання на розгляд бюджетної комісії міської ради з подальшим винесенням на позачергову сесію міської ради.

При розгляді блоку бюджетних питань: про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року; про витрачання коштів резервного фонду міського бюджету за 9 місяців 2018 року; про затвердження договорів про передачу міжбюджетних трансфертів на 2018 рік; про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту; про передачу міжбюджетного трансферту у вигляді субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – рішення прийняті.

Питання Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, розглянуто в розрізі усіх галузевих видатків. Голова бюджетної Комісії міської ради інформував присутніх про рішення, які були схвалені комісією та про пропозиції, які не підтримані депутатами. Крім того, оголошено зміни, які запропонувала комісія, а саме: здійснено перерозподіл коштів, які пропонувались для перших класів загальноосвітніх закладів громади та збільшено видатки для проведення щебнювання населених пунктів громади зі 100,0 тис. грн. до 141,0 тис. грн., крім того, виділено кошти для ремонту медичного обладнання Борщівської ЦРКЛ та музичного обладнання Борщівського РБК 25,0 тис. грн. та 20,0 тис. грн. відповідно, збільшено фінансування Борщівської ДЮСШ на 26, 0 тис. грн. та виділено 42,0 тис. грн. для оплати за проведення ремонту сходів та пандусу до приміщення Борщівського УСЗН, не підтримано фінансування видатків для виготовлення проектно-кошторисної документації водогону по вул. Залізничній м.Борщеві.

Рішення цього питання прийняте з урахуваннями пропозицій комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку міської ради.

Прийнято рішення щодо питання поданого депутатом міської ради Володимиром Дуплавим про проведення службового розслідування щодо працівників міської ради з вини яких не здійснено оплату за виготовлення Генерального плану, кошти для якого були передбачені в міському бюджеті.

Не прийнято рішення, "Про результати перевірки проведення ремонтних робіт дорожнього покриття по вулицях С.Петлюри та Нічлава", питання подане депутатом міської ради Мирославою Галяс.

Підтримано рішення про внесення змін до рішення міської ради від 29.06.2017 № 271 "Про передачу майнового комплексу недіючої котельні комунального підприємства теплових мереж Тернопільської обласної ради «Тернопільтеплокомуненерго» на баланс ДП «Техніка».

При розгляді питання "Про скасування рішення виконавчого комітету Борщівської міської ради №108 від 18.06.2018року", надано слово депутату Тернопільської обласної ради Андрію Ратушняку, який висловив позицію щодо необхідності скасування даного рішення про затвердження розмірів тарифів, зокрема на водокористування оскільки, для жителів міста, на його думку, визначені ставки є завищеними – рішення не набрало необхідної кількості голосів.

Затверджено ряд звернень депутатів міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Також депутати звернулися до керівництва Борщівського автовокзалу з клопотання проведення ремонтних робіт дорожнього покриття на території установи.

Після розгляду питань була оголошена перерва сесії, участь у другі половині сесії взяли 15 депутатів міської ради.

У блоці земельних питань розглянуто 69 заяв усі рішення щодо них прийнято. Також сесія розглянула 4 питання про надання дозволу на розробку детальних планів територій (3 прийнято) та одне питання про затвердження детального плану території (рішення прийнято).

У блоці питань різне йшлося про доцільність підписання тимчасової угоди з підприємством, яке нещодавно придбало майно цукрового заводу, пропозиція обговорена та вирішено заслухати представників підприємства з метою ознайомлення щодо перспектив його подальшої діяльності.