Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

27 вересня, у переддень професійного свята Дня вихователя та всіх дошкільних працівників, урочисто відкрили додаткову дитячу групу в дитсадочку «Кристалик», у якому будуть виховуватися і здобувати дошкільну освіту 20 дітей,
Іван Кобилянський, вітаючи батьків малят і працівників дитсадка з відкриттям нової групи, зокрема, зауважив, що на сьогодні в десятьох закладах дошкільної освіти функціює 17 груп, у яких виховується 512 дітей і працює 150 працівників.
Для того, щоб молодша група дошкільнят цього закладу мала належні умови, у минулому році проведено капітальний ремонт даху на 870 000 грн.
У 2018 році придбано холодильник на 12 000 грн., порохотяг на 4 000 грн., пральну машинку на 8 800 грн.
З місцевого бюджету було виділено 485 316 грн. на капітальний ремонт приміщень
З них:
378 000 грн. – для заміни 14 вікон та віконно-дверного блоку, 6 міжкімнатних дверей., проведення капітального ремонту групового приміщення, санвузла, спальні та коридорів;
52 861 грн. – для закупівлі меблів;
33 480 грн. – для придбання м’якого інвентаря;
20 500 грн. – для встановлення нащитового лічильника;
3 675 грн. – для придбання кухонного інвентаря;
2 800 грн. – для закупівлі іграшок.
На сьогодні вихованцям вистачає місця і для навчання, і для відпочинку та рухливих ігор, і для повноцінного сну.
З відкриттям нової додаткової групи в дитячому садку «Кристалик» розвантажено чинні групи та влаштовано дітей, які були на черзі. 
Дорогі діти, для вас сьогодні відчинені двері в чарівний світ дитинства. Ви маєте гарно облаштовану приймальню, буфет, ігрову кімнату, спальню, туалетну кімнату.
Провідною діяльністю дошкільного віку є гра, тому прийміть від мене в дарунок ці прекрасні розвивальні іграшки, за допомогою яких ви будете пізнавати навколишній світ і формувати свій внутрішній. 
Новопризначеним вихователям я бажаю натхнення, творчості, високого професіоналізму, витримки, любові до своїх вихованців та здійснення всіх задумів і мрій.
Напередодні вашого професійного свята – Дня дошкільного працівника - я вітаю всіх директорів, вихователів, помічників вихователів та працівників дошкільних закладів нашої громади. Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, сімейного затишку, родинного тепла, достатку, благополуччя, спокою, миру, удачі у всіх починаннях, вагомих здобутків та творчих злетів. Нехай ваші вихованці завжди ставляться до вас з любов’ю і повагою, ростуть здоровими, розумними, добрими, щирими, справжніми патріотами України. Нехай батьки цінують вашу нелегку працю, беруть активну участь в освітньому процесі закладу дошкільної освіти, а ми з боку керівництва завжди підтримаємо вас у всіх ваших починаннях».
Завідувач ДНЗ «Кристалик» Світлана Шеремета під час відкриття групи наголосила: «Це важлива подія для міста, тепер ми зможемо приймати всіх бажаючих малят в дитсадок. Відкриттю групи передувала клопітка робота, яка вимагала часу і коштів. Наголосила, що одним із основних напрямків реалізації ініціатив Президента України є забезпечення доступу до позашкільної освіти кожної дитини, та відзначила, що діти, які відвідували дитячий садок, набагато легше звикають до навчання в школі, вони краще підготовлені і адаптовані до перебування в колективі. Завдяки турботі міського голови Івана Кобилянського, виконкому міської ради та її депутатів були виділені кошти на ремонтні роботи. Ми щиро вдячні всім, хто долучився і допоміг відкрити таку гарну групу для дошкільнят».

Яскравий, насичений різноманітними номерами концерт вихованців дитсадка став гарним подарунком гостям, батькам та маленьким «новобранцям» установи. Дітки артистично розповідали віршики і співали пісні, продемонструвавши, що в дитячій установі вони всебічно розвиваються і навчаються.

Привітати дошкільнят також прийшли заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний, начальник відділу освіти Борщівської РДА Валерій Ромашенко, директор Борщівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Стягар, представник благодійного фонду Агрохолдингу «Мрія» Тетяна Іванюк, методист районного відділу освіти Ольга Крохмалюк, журналіст Марія Довгошия, начальник відділу освіти Борщівської ОТГ Галина Кашуба та керівники дошкільних навчальних закладів освіти Борщівської ОТГ.