Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Шановні жителі міста!

З настанням осені та початком осінньо-польових робіт почастішали випадки спалювання на городах, в садибних ділянках та прилеглих територіях опалого листя та залишків рослинних решток. Звертаємось до жителів міста та громади з попередженням: згідно Правил благоустрою м. Борщева за спалювання сміття, опалого листя та інших відходів, складання їх для тривалого зберігання, на осіб, які вчиняють дані порушення будуть складатись протоколи про адміністративні правопорушення. Штраф за вчинення даного порушення складає до 1360 грн.
Нагадуємо, що спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору. Особливо важко локалізувати пожежі на відкритих територіях, де вогонь поширюється дуже швидко.
Самовільне спалювання сухої трави, залишків рослинності та опалого листя – традиційна осіння проблема не тільки екологів та рятувальників, а й усіх пересічних громадян. Дбаючи про чистоту обійсть, господарств, населених пунктів, не шкодьте довкіллю та своєму здоров’ю.

Віталій Войтухів,
головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства міської ради