Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

FB IMG 1530643224307
Відбулося 19 засідання сесії міської ради на порядок денний винесено  76 питань. Участь у роботі сесії взяли 21 депутат міської ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів і  комунальних підприємств міської ради, громадськість.  
 На початку роботи присутні заслухали звіти заступників міського голови про діяльність структурних підрозділів міської ради, що є у їхньому безпосередньому підпорядкуванні. Мова йшла про проведення ремонтних робіт об’єктів, що є у комунальні власності міської ради, ремонту доріг, затвердження тарифів на комунальні послуги, проведення вуличного освітлення, культурно-мистецьких заходів, реалізацію проекту Нова Українська Школа та ін.
Пізніше депутати внесли ряд змін та доповнень до порядку денного, зокрема:
1.Депутат міської ради, голова комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Микола Саламаха вніс пропозицію включити в порядок денний 17 земельних питань, які попередньо розглянула профільна комісія. 
2. Секретар міської ради Володимир Чугаєвський запропонував включити з порядку денного питання №2 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік.», оскільки дане питання затверджено на 18 позачерговій сесії міської ради, внести в порядок денний наступні питання:
- Про передачу міжбюджетного трансферту у вигляді субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції  (розглянути  у блоці бюджетних питань).
- Про перенесення святкування Дня Міста (розглянути після блоку земельних питань).
- Про впорядкування нумерації житлових будинків на вулицях села Верхняківці (розглянути після блоку земельних питань).
3. Депутат Мирослва Галяс запропонувала розглянути питання «Про усунення недоліків, які виявлені при проведені капітального ремонту вулиць Нічлава та С. Петлюри» - 12 питанням порядку денного.
Рішення з врахуванням поправок та пропозицій прийнято в цілому.
За результатами розгляду питань порядку денного прийнято -  94 питань,             2 - не прийнято. Згідно з регламентом міської ради проекти рішень питань порядку денного сесії оприлюднені на офіційному Веб-сайті міської ради.
На засіданні сесії були присутні жителі м.Борщева, які звернулись до депутатів міської ради з питанням щодо забезпечення екологічної безпеки на території Борщівської об'єднаної територіальної громади у зв’язку із можливістю ведення на території громади діяльності пов’язаної із виробництвом електроенергії на ТЕС, заслухано депутата міської ради Івана Павлюка, який висловив позицію громадськості щодо можливого виникнення екологічної загрози пов’язаної з діяльністю теплової електростанції. Крім того, з даного питання виступив Ігор Саранчук   представник підприємства, що має намір здійснювати діяльність у галузі виробництва електроенергії, який інформував про безпосередню діяльність підприємства та  вплив результатів їхньої діяльності на екологію. За результатами обговорення прийнято рішення, яке подане жителями виборчих округів №15, №16 м.Борщева. 
З рішеннями, що були прийнятті на 19 засіданні сесії міської ради сьомого скликання можна буде ознайомитись на офіційному Веб-сайті міської ради у рубриці «Розпорядчі документи» - «Рішення міської ради» - «2018 рік».