Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

1 червня традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди під патронатом міського голови Івана Кобилянського в місті Борщеві відбулося чимало культурно-розважальних заходів.
Свято розпочалось із спортивних змагань, зокрема з міні-футболу і шахматного турніру.

Біля міської ради проходила акція "Подаруй книгу бібліотеці", до якої мали змогу долучитись усі охочі, та виставка сучасної дитячої книги.

На площі Незалежності проходили майстер-класи з малювання, охочі діти також мали змогу позмагатись у грі з настільного тенісу, помилуватись бульбашковим шоу та взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті.

В центральній частині міста відбувся велопробіг, в якому взяло участь три різновікових групи та показові виступи картингістами станції юних техніків.

Святкові заходи завершилися концертом, який розпочав духовий оркестр. Учасники зачарували глядачів яскравою палітрою костюмів і різноманіттям хореографічних і вокальних постановок.

У вітальному слові міський голова Іван Кобилянський наголосив: «Переконаний, що сьогоднішнє свято – Міжнародний день захисту дітей- повинне бути в наших серцях і наших душах завжди. Турбота про щасливе сьогодення і майбутнє дітей – мета кожної родини і кожної громади. Хочу, щоб наші діти були щасливими і жили в мирній державі».

Учасники заходів отримали солодкі подарунки та призи, кращих дітей було відзначено грамотами.