Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

13 травня 2018 року з нагоди Дня матері в актовому залі Школи мистецтв відбулася зустріч із багатодітними матерями та матерями учасників бойових дій.
Перед присутніми виступили міський голова Іван Кобилянський, заступник голови Андрій Чокан та завідувач сектору культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму міської ради Ольга Журавінська.

" Дорогі жінки, любі наші матері! З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. Упродовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.
Шановні матері від щирого серця вітаю усіх Вас зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашній день. Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!" -сказав Іван Кобилянський.

На завершення зустрічі для присутніх звучали музичні вітання, вручені квіти та подарунки.