Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Дорогі жінки, любі наші матері!
 
Щороку у другу неділю травня, який вважається місяцем Божої Матері, Україна відзначає свято, що постало з безмежної любові та поваги до тих, хто дав нам життя, – День Матері.
 
Особливий глибинний зміст закладено у слові «мама», в якому поєднались невичерпна теплота і мудрість, неймовірна сила та жертовність. Немає нічого сильнішого за мамину молитву і немає любові вищої за материнську, довічної, непідкупної, істинної любові, яка не знає зради. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.
 
День матері – це чудова можливість ще раз висловити свою вдячність за все, що роблять для нас наші матері, за їх любов і розуміння.   Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Не стане слів, щоб подякувати за Вашу материнську любов, що є для нас  надійним оберегом, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти. Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Нехай Господь почує щирі молитви та винагородить здоров’ям кожну надвірнянську родину, де в любові і добрі буде виховуватися наше майбутнє покоління, яке примножуватиме славу рідного міста  та творитиме нову величну історію української держави!
 
Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!