Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

Вітаємо із днем народження спеціаліста сектору культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму

Матлак Валентину Григорівну

Шановна Валентина Григорівно в цей чудовий день від усього серця хочемо побажати Вам виконання всіх бажань. Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай голова крутиться тільки від надлишку захоплення, енергії і щастя. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних. Ще, звичайно ж, хочеться побажати, щоб Ви завжди залишалися такою ж неповторною і чарівною. З днем народження!

З повагою колектив Борщівської міської ради

18 березня святкує свій день народження член виконавчого комітету Борщівської міської ради Володимир Іванович Ожоган

Шановний Володимир Іванович щиро вітаємо Вас з Днем народження.

Сьогодні янголи Вас вітають
І шлють благословення на літа.
Нехай все радісне Вас не оминає,
Іскриться молодим вином Ваше життя.

Нехай веселкою простелеться дорога,
Хай в’ється, в’ється чарівний клубок.
Бажань, усмішок, щастя до порогу.
І доля піднесе хай до зірок!

 
Вітаємо з ювілеєм заступника начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності виконавчого комітету Мулик Оксану Миколаївну.
В цей чудовий день від усього серця хочемо побажати Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі мрії! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай голова крутиться тільки від надлишку захоплення, енергії і щастя. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних. З днем народження!

Вітаємо з Днем народження

головного спеціаліста фінансового відділу

Герцик Галину Василівну 

 

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

 

19800911 1035113639958741 5443264271929864079 o

 

Вітаємо з ювілеєм головного спеціаліста відділу земельних ресурсів

Хомишин Світлану Петрівну!

З Днем народження! Від усієї душі вітаємо Вас з цим радісним святом! Бажаємо безтурботної, світлої, щасливої долі. Нехай дорога Ваша буде завжди рівною, широкою і гладкою. Нехай у серці живуть світлі й піднесені бажання. Нехай Ваша душа народжує прекрасні мрії, а Ваш розум втілює їх у життя. Бажаємо міцного здоров'я, бадьорого духу, радості. Живіть в мирі та злагоді з тими, хто Вас оточує. Нехай Ваш святковий настрій збережеться на довгі-довгі роки!

 

З повагою колектив Борщівської міської ради