Розробка на основі CMS Joomla. Створення веб сайту - студія Creative.
Борщівська міська радa
Борщівська міська радa
Борщівська міська радa


Ми в соціальній мережі

78853f7a7bca

 

Корисні посилання

ternopilska oblasna derzhavna administracija

J ZKyFhi5bw


 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Постійні комісії Борщівської міської ради сьомого скликання 2017р.

Постійні комісії міської ради

1) Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

Голова комісії: Андрусик Василь Степанович
Члени комісії: Бартусяк Павло Ількович
  Бачик Микола Миколайович
Романський Іван Васильович

2) Комісія з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності, етики

Голова комісії: Крочак Олег Любомирович
Члени комісії: Вирлан Сергій Вікторович
  Пудик Уляна Володимирівна

3) Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва  та сфери послуг

Голова комісії: Гриньків Василь Васильович
 Члени комісії: Павлюк Іван Миколайович
Домітрак Роман Михайлович   
Грипюк Василь Михайлович

4) Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Голова комісії: Дуплавий Володимир Іванович
Члени комісії: Стодола Анатолій Тадейович
  Козій Ярослав Васильович
  Васильків Валерій Орестович
  Пасічник Уляна Іванівна
Яворська Христина Володимирівна
  Сельський Роман Омелянович
Галяс Мирослава Василівна

5) Комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Голова комісії: Саламаха Микола Федорович
Члени комісії: Гарасюк Сергій Ярославович
  Олійник Володимир Мирославович
  Саманчук Олена Олексіївна
  Кащук Олег Васильович
Сельський Андрій-Аскольд Романович

Постійні комісії Борщівської міської ради сьомого скликання 2015-2016р.р.

Постійні комісії міської ради

1) Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян.

Голова комісії: Куций Юрій Ярославович
Члени комісії: Крочак Олег Любомирович
  Шуварівський Сергій Михайлович

 

2) Комісія з питань планування, бюджету та фінансів.

 Голова комісії: Яворський Володимир Володимирович
 Члени комісії: Кобилянська Оксана Дмитрівна
  Двірник Василь Іванович                              
  Пасічник Уляна Іванівна                              
  Галяс Мирослава Василівна
  Демчан Лілія Романівна

 

3) Узгоджувальна комісія з земельних ресурсів.

Голова комісії: Дайнека Валентина Іванівна
 Члени комісії: Чубак Ростислав Миколайович
  Саламаха Микола Федорович     
  Олійник Володимир Мирославович
  Мойсеюк Василь Петрович
  Дозірців Олег Володимирович

 

4) Комісія з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Голова комісії: Бачик Микола Миколайович
Члени комісії: Котик Марія Михайлівна
  Гаврилюк-Щербань Галина Володимирівна
  Корчинський Андрій Вікторович

 

5) Комісія з питань соціального захисту населення та забезпечення воїнів АТО та їх сімей.

Голова комісії: Галак Роман Степанович
Члени комісії: Пилип Оксана Іванівна
  Задорович Ігор Миколайович

 

6) Комісія з питань екології, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємницької діяльності.

Голова комісії: Паляниця Анатолій Миколайович
Члени комісії: Біль Ірина Богданівна
  Бук Віктор Несторович