Розробка на основі CMS Joomla. Створення веб сайту - студія Creative.
Борщівська міська радa
Борщівська міська радa
Борщівська міська радa


Ми в соціальній мережі

78853f7a7bca

 

 Наш канал

Картинки по запросу как вставить код youtube в joomla

image111

 

Корисні посилання

ternopilska oblasna derzhavna administracija

J ZKyFhi5bw


 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Станом на 19 квітня 2016 року:

1. Завершено  побілку  дерев  та бордюр вулиць міста Борщева.

2. Проведена фонарна лінія по вулиці Маковея.

3. Замінено світильники по вулиці  С.Петлюри

4. Проводиться висадка  квітів  в центрі міста

ДП «Техніка» , як суб`єкт господарювання з надання послуг централізованого водопостачання і водовідведення та збирання і вивезення твердих і рідких побутових відходів, доводить до відома споживачів інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, які затверджені рішенням виконкому Борщівської міської ради 16.12. 2014р. за №230,№231 і введені в дію з 05.01. 2015р., відповідно Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг,структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України 30.07. 2012 р. №390, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2012 року за №1380/21692 та згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про природні монополії», 

Розрахункові тарифи (завантажити doc.)

Також повідомляємо, що відповідно до п.4.6. правил благоустрою Борщівської міської ради, затверджених рішенням сесії Борщівської міської ради від 24.07. 2014р. за №1156, власники будинків, присадібних ділянок, квартир зобов’язані заключати та сплачувати договори з організаціями - виконавцями послуг, за для запобігання засміченню території населеного пункту.
Для укладання договору просимо звертатись за адресою: м. Борщів, вул. Гріздовського, буд. 2.

При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та копію документів, що підтверджують право на пільги (при наявності).
Нагадуємо, що відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» обов’язок укласти письмовий договір покладено на споживачів житлово-комунальних послуг.
За відсутності укладеного письмового договору, ДП «Техніка» здійснюватиме надання послуг в порядку Публічного договору згідно ст. 633 Цивільного кодексу України.
Оплата здійснюється через касу ДП «Техніка».

Режим роботи підприємства: понеділок – четвер, з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 13:00 до 14:00.
Телефон для довідок: (03541) 2-15-63. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повагою, адміністрація ДП «Техніка»

Освітлення вулиць

b3413Освітлення вулиць - одне із найважливіших питань. Адже це не тільки зручність, але й безпека людей.

Так в 2016 році КП Борщівська ЖЕД №1 проведена лінія освітлення загальною протяжністю 3км та встановлено 79 світильників по вулицях: Відродження, Сагайдачного. Козацька, Дорошенка, Полюя, Бажана, Олімпійська, Кармелюка та частина Садової, Винниченка, Тичини, Сковороди.
Продовжена лінія освітлення:
- по вул.Шевченка від стадіона до кладовища
- по вул.С.Бандери від Борщівської центарльної районної комунальної лікарні до залізничного переїзду,
- провулок біля швидкої допомоги.
Освітлено перехрестя доріг С.Бандери - Промислова (біля ТОВ "Борщівський райавтодор")

Замінено світильники по вул.Я.Кондри

Обрізка дерев

КП Борщівська ЖЕД №1 проводить обрізку дерев по вулицях: Шевченка, Г.мазепи, Ст.Бандери, Січ.Стрільців

Освітлення вулиць

Проведено лінію освітлення по вулиці Нічлава протяжністю 210 м та встановлено 4 світильникіи. Замінено світильники по вулиці Я.Кондри та 6 лампочок по вул.Шухевича (військова частиина)

 

аутсорсинг бухгалтерских услугЗгідно рішення Борщівської міської ради від 29.01. 2016р. №62 «Про передачу функцій ДП «Комунальник» комунальному підприємству ДП «Техніка» з 1 квітня 2016 року буде призупинено виробничу діяльність ДП «Комунальник».
Виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, вивозу та утилізації твердих побутових відходів, експлуатації та ремонту житлового фонду з 01.04.2016 року визнано дочірнє підприємство «Техніка».
Тарифи послуг по експлуатації та ремонту житлового фонду, що затверджені рішенням Борщівської міської ради 30.04.2015р. №67, №68, з 01.04.2016 року залишено без змін.