Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради, участь у якому взяли 17 членів комісії.
Учать у роботі комісії взяли головний спеціаліст відділу охорони здоров’я та цивільного захисту райдержадміністрації та представники Борівської виконавчої служби.
Засідання ініційоване на підставі звернення керівника комунального підприємства «Борщівська ЖЕД №1» Ольги Біль, у зв’язку з впровадженням Борщівським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області постанови про арешт майна боржника і винесення постанови про арешт коштів та інших цінностей боржника, що знаходяться на рахунках і вкладах чи на зберіганні в банках або інших фінансових установах.
Ольга Біль інформувала присутніх, що КП «Борщівська ЖЕД №1» вживаються заходи щодо погашення заборгованості та щомісячно вносяться платежі в користь Тернопільського обласного центру зайнятості. На даний час заборгованість становить 48 тис.грн.( справа порушена у 2003 році), на рахунках установи дана сума коштів відсутня тому можливості погасити заборгованість станом на 03.03.2018 року немає. Крім того зазначила, що КП «Борщівська ЖЕД №1» відповідно до покладених на неї завдань здійснює діяльність щодо проведення благоустрою міста та населених пунктів громади, розчистки доріг та проведення ремонтних робіт з вуличного освітлення. Оскільки, Борщівським районним відділом державної виконавчої служби, вжиті дані дії, то діяльність установи припинена в повному обсязі. Враховуючи вище наведене та у зв’язку із станом погодних умов, які склалися, існує імовірність виникнення надзвичайної ситуації, що пов’язана з проведенням розчистки дорожнього покриття вулиць, благоустроєм населених пунктів та вивезенням твердих побутових відходів тому було підготовлене відповідне звернення до міської ради та клопотання про вжиття заходів щодо вирішення питання та подальшого функціонування установи.
За результатом заслуханої інформації міським головою Іваном Кобилянським внесено пропозицію щодо прийняття рішень комісії , а саме про підготовку звернення керівництва КП «Борщівська ЖЕД №1» до Борщівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, про тимчасове зняття арешту майна боржника та арешту коштів і інших цінностей боржника, що знаходяться на рахунках і вкладах чи на зберіганні в банках або інших фінансових установах, до моменту звернення комунальним підприємством до суду для вирішення питання про реструктуризацію заборгованості. Також, було запропоновано підготувати звернення до районної та обласної комісії питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з метою вжиття заходів недопущення надзвичайних ситуацій на території Борщівської об’єднаної територіальної громади. 
Перший заступник міського голови Богдан Прокопишин запропонував прийняти рішення, щодо залучення додаткових засобів для запобігання надзвичайних ситуацій на території об’єднаної громади, а саме укладення додаткових договорів з установами чи організаціями, які можуть здійснити заміну функцій, що здійснює КП «Борщівська ЖЕД №1». Оскільки вищезазначені проблемі питання є загрозою можливого виникнення надзвичайної ситуації, що в свою чергу посилюється теперішніми погодними умовами (сильні морози, снігопади, хуртовини).
Прийняті рішення є підтримані всіма присутніми членами комісії одноголосно, з врахуванням невідкладного виконання.