Борщівська

міська рада

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

 

 

 

 

 

 

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Рнади Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 у квітні буде проводитися перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Борщівської міської ради.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року № 47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку. Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагодженню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:

  1. Довідка про склад сім’ї (міська рада).
  2. Копії паспортів, ідентифікаційних кодів повнолітніх членів сім’ї, неповнолітніх - копія свідоцтва про народження.
  3. Копія свідоцтва про одруження.
  4. Копія свідоцтва про право власності на квартиру чи житловий будинок.
  5. Копії пільгових посвідчень ( при наявності).
  6. Довідка з місця роботи що не перебуває на квартирній черзі та не забезпечувався житлом
  7. Довідки  про  реєстрацію  місця  проживання  особи на кожного  члена   сім’ї,  видані  виконавчим  органом  міської ради,  за  формою,  встановленою  в  додатку  13  до Правил  реєстрації  місця  проживання,  затверджених  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  2  березня  2016  р. N 207 (міська рада).

При здачі документів мати при собі усі оригінали.

Прийом документів проводиться щодня (крім вихідних та святкових днів) до кінця березня 2018 року:

понеділок - четвер з 8.15 до 17.00,

п’ятниця з 8.00 до 15.45,

перерва з 12.00 до 13.00.

  

Керуючий справами ( секретар) виконавчого комітету  міської ради І.М. Мороз